Czy poznałaś mężczyznę i zastanawiasz się nad tym, jak do niego zagadać? Czy zależy Ci na tym, aby wzbudzić jego zainteresowanie? Dlatego zastanawiasz się nad tym, jakie są najlepsze teksty na podryw? Podpowiadamy poniżej.

Bezpośrednie teksty

Porozmawiaj z mężczyzną osobiście. Może wydać Ci się to niewiarygodne, ale taka metoda może okazać się najskuteczniejsza. Jeśli w Twoim otoczeniu znajduje się mężczyzna, który bardzo Ci się podoba, postaraj się do niego zagadać na temat jego hobby. Powiedz mu o tym, że masz ochotę poznać go trochę bliżej.

Zabawne teksty to najlepsze teksty na podryw

Jednym ze sposobów na podryw są teksty zabawne. Nawet jeśli konkretna sytuacja okaże się dla Ciebie niezręczną,natychmiast  wybrniesz z niej. Dzięki poczuciu humoru momentalnie znikają napięcia. Pamiętaj o tym, że osoba, która ma poczucie humoru, często jest utożsamiana z fajną, towarzyską oraz inteligentną. Z taką osobą mężczyźni zdecydowanie chętniej przebywają niż z osobą napiętą i wystraszoną.

Babskie sztuczki, czyli niewinne teksty

Jeśli chcesz poderwać faceta, ale obawiasz się tego, że może nie być zainteresowany rozmową z Tobą. Możesz zdecydować się na niewinne teksty. Po prostu zapytaj o godzinę. To niewinny trik, który wcale nie jest prosty do zastosowania. Dlatego że musisz tak wyważyć swoje słowa, aby sprawiały wrażenie niewinnych.

Skuteczny podryw nie jest trudny. Oprócz najlepszych tekstów na podryw przyda Ci się również pewność siebie. To ważna cecha, której podobnie jak podrywania za pomocą tekstów również możesz się nauczyć jej.